01 Mayıs 2013

Yazarlık Kursu

Yazarlık dersleri; isterseniz hobi amacına yönelik, arzu ederseniz de güzel sanatlara hazırlık tüm beklentilere yönelik bireysel veya sınıf yazarlık dersleri!

Aklınızda olanları etkileyici şekilde kağıda dökmenin yolu yazar olmak ve yazar olmak! ama önemli olan doğru şekilde aktarmak.

Sizin de bir kitabınızın olması artık hayal değil, kitap yazan insanların sizden neyi eksik? 

Yazmak aslında bakıldığı zaman sahip olduğumuz düşünceleri akışına bırakmaya izin vermemektir. Bu sebepten ötürü neredeyse bir çoğumuz kendimizi yazmayı deneyerek daha iyi ifade etmiyor muyuz? Yaşantıya, insanlara, topluma söylemek istedikleriniz varsa eğer kafanızda ve bunları yazarak ifade etmek istiyorsanız, çalışmalarınıza destek olmak istiyoruz.

İsterseniz yaşadığınız, deneyimlediğiniz tecrübelerinizi kağıda aktarmak için isterseniz aklınızdaki bir hikayeyi kağıda dökmek için veya yazarak bir şeyleri başkasına aktarmak için yazarlık eğitimi alabilirsiniz, kim bilir belki de bir kitap çıkartmak için ilk adımı yazarlık eğitimiyle atabilirsiniz.

Düşündüklerinizi, görüp yaşadıklarınızı yazarak en iyi şekilde aktarmak isterseniz yazarlık kursları tam size göre. Olmaz demeyin, yapamam demeyin, yazarların da sizin şuan geçtiğiniz yoldan geçtiğini unutmayın!

Yazarlık kurslarına katılamak için yaş sınırı var mıdır?
Yazarlık dersi almak için hiç bir yaş sınırı yoktur, isteyen herkes yazarlık derslerimize katılabilir.

Yazarlık kurslarının aylık ücretleri ne kadardır?
Yazarlık derslerimizin fiyatlarıyla ilgili bilgi için yazarlık kursumuzu arayıp ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Ücretsiz Yazarlık Deneme Dersleri

Aklınızdakileri kağıda dökme zamanı gelmedi mi? O halde yazarlık kursları tam size göre, ister bireysel ders olarak, ister sınıf dersi olarak katılabileceğiniz yazarlık kurslarımızda aklınızdakileri en iyi şekilde kağıda dökerek gelecek nesillere aktarabileceksiniz. Unutmayın söz uçar yazı kalır!

Yazarlık kurslarına kayıtlarımız sürekli olarak devam ediyor, bireysel yazarlık dersleri veya sınıf yazarlık dersleriyle siz de kendinizi yazarlık konusunda kısa sürede geliştirebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Bize Yazın