03 Nisan 2014

Ses Eğitimi İzmir Alsancak

Şan dersi almak için çekinmenize gerek yok, şan öğretmenlerimiz sizin sesinizi eğitmek adına en doğru çalışmaları verip size sesinizi doğru şekilde kullanmayı öğretecek.

Etraftan gelen “aman sen şarkı söyleme” laflarına aldırış etmeyin, kimsenin size bir şeyi yapamayacağınızı söylemesine izin vermeyin, istedikten sonra güzel şarkı söyleyebilirsiniz! 

Eğer “gerçekten ben de şan dersi aldıktan sonra güzel şarkı söyleyebilir miyim, peki ne kadar zamanda güzel şarkı söylemeye başladım” gibi sorular aklınızı kurcalıyorsa hemen şan dersi için bizi arayıp bilgi almalısınız!

Ses eğitimiyle herkes güzel şarkı söyleyebilir!

Sesi çirkin biri şarkı söyleyebilir mi?
Çirkin ses, kötü ses diye bir şey yoktur, eğitimsiz ses vardır, yanlış kullanılan ses vardır! Sesinizi nasıl doğru kullanacağınızı bilmezseniz şarkı söyleme konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz fakat doğru şan eğitimiyle, doğru ses eğitmeninin size göstereceği teknikler sayesinde siz de istediğiniz gibi şarkı söyleyebilirsiniz.

Ne kadar zamanda güzel şarkı söyleyebilirim?
İlk derse katıldığınız andan itibaren şarkı söyleyişinizdeki değişimi kendiniz de farkedebilirsiniz. Şan eğitimleri çok kısa sürede sonuç vermektedir ve bu şaşırtıcı değişimi siz de çok kısa sürede farkedebilirsiniz.

Şan derslerinin aylık ücretleri ne kadar?
Ses eğitimlerimizin ders fiyatlarını öğrenmek için şan kursumuzu arayabilirsiniz.

Şan dersinde neler öğreneceğim?
Şan kursları şarkı söylemek isteyenler için oldukça önemlidir. Bu eğitimler kişinin doğru şekilde nefes almasını ve doğru sesler çıkarmasını sağlamaktadır. Doğru şekilde şarkı söylemek adına yapılan bu çalışmalar büyük yardım sağlamaktadır.

Ücretsiz ses eğitimi deneme derslerimize şan deneme derslerimize katılabilirsiniz.

Şan eğitimleri en düşük seviyeden en ileri seviyeye kadar devam edebilmektedir. Seviyenize göre eğitim almanız da oldukça önemlidir. Ses eğitimi sayesinde sizler de doğru şekilde şarkı söyleyebilirsiniz. Şan eğitimindeki diyafram çalışmaları ve ses açma teknikleri oldukça önemlidir.

Dikkat! Sesinizi bilinçsiz kullanmak sesinize zarar verir!

Diyafram çalışmalarını ve ses açma tekniklerini teknikleri bilmeden yüksek seste şarkı söylemeye çalışmak, sesinizi bilmeden zorlamadak ses tellerinde de sorunlar çıkarabilmekte ve düzelmesi zor hasarlara yol açabilmektedir. Bu sorunları yaşamamak adına kesinlikle ses eğitimi almak gereklidir, şan dersi sırasında doğru şan eğitmeniyle çalışmanız şan konusunda daha başarılı olmanızı sağlayacaktır, şan eğitimi verilen kursumuz bünyesinde bütün eğitmenler alanlarında uzman şan öğretmenleridir.

Güzel ses, çirkin ses var mıdır?
Ses kontrolü iyi bir sese sahip olmaktan daha önemli olan bu ses çalışmaları müzik konusunda daha ilerilere gitmek isteyen kişiler için de önemli görülmektedir. Önemli olan ne kadar iyi bir sese sahip olduğunuz değil, sesinizi ne kadar iyi kullanabildiğinizdir.

Ses eğitimleri ile kişiler doğru şekilde nota çıkarmaya da olanak sağlamaktadır. Nefesin daha rahat alınmasını ve nefes açma tekniklerini öğrenmek şarkı söylemek isteyen kişilerin öğrenecekleri ilk derslerden olmaktadır. Nefes almayı bilmeden yapılan çalışmalar kişiyi zor durumlara sokabilmektedir.

Şan eğitiminin faydaları nelerdir?
Sadece şarkı söylemek değil doğru diksiyona sahip olmak adına da yardımcı olacak bu çalışmalara önem vermeniz gerekmektedir. Ses çalışmaları kolay gibi görülen fakat düzenli çalışma gerektiren şeylerdir. Sizler de bu eğitimlere katılarak hem günlük çalışmalarınız hem de ses çalışmalarınız için büyük bir adım atmış olabilirsiniz.

Benim sesim çirkin, ben yapamam demeyi bir kenarı bırakın ve ücretsiz şan deneme derslerimize katılın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Bize Yazın