10 Ocak 2015

Online Dersler

Uzaktan, bilgisayar başından sanat eğitimleri

Böyle bir imkanınız da var! Bazı eğitimlerimizi online olarak dünyanın neresinde olursanız olun almanız mümkün. Evdesiniz, dışarı çıkmak için yorgunsunuz fakat dersiniz de kaçsın istemiyorsunuz o halde online eğitim tam size göre, sanat merkezimizi arıyorsunuz ve o saatte online eğitim almak istediğiniz belirtiyorsunuz, gerisi evinizin konforunda ders!

Online ders alabilmek için gerekli programları ve ekipmanları sanat merkezimiz size iletiyor ve böylelikle sağlıklı bir ders geçirmenizi sağlıyoruz.

Online derslere istediğiniz her yerden katılmanız mümkün

Eğer yaşadığınız bölgede almak istediğiniz kurs yoksa, online eğitimlere katılıp siz de ilgilenmek istediğiniz hobide profesyonelleşebilirsiniz. Eğer zaten bir hobiye sahipseniz ve sadece eksiklerinizi kapatmak istiyorsanız yine aynı şekilde online derslere katılıp saatlik ders alabilirsiniz.

Ayrıca online deneme dersleri nasıl bir şey görmek isterseniz ücretsiz online deneme dersleri için de randevu alabilirsiniz. Online deneme dersleri için aradığınızda sanat merkezimiz size ihtiyacınız olan şeyleri tek tek anlatacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Bize Yazın