30 Ocak 2014

Kurslarımız

Taş Kağıt Sanat Merkezi Dersleri

Taş Kağıt Sanat Merkezi’nde sanatın bir çok alanında eğitim verilmektedir. Birebir özel ve sınıf dersleri olarak yapılan derslerde öğrenciye gerekli tüm bilgi verilirken eğlenceden de ödün verilmemektedir. Kesinlikle sizin de ilginizi çekebilecek bir alan bulabilirsiniz, içinizdeki yeteneği keşfetmek için tek yapmanız gereken ücretsiz deneme derslerine gelmeniz!

Müzik Dersleri

Gitar
Keman
Piyano
Bateri
Klarnet
Çello
Bağlama
Yan Flüt
Saksafon
Perküsyon

Tiyatro Dersleri

Temel Oyunculuk
Doğaçlama Tiyatro
Yaratıcı Drama
Hitabet
Diksiyon

Resim Dersleri

Karakalem
Yağlı Boya
İllustrasyon
Karikatür

Fotoğraf Dersleri

Temel Fotoğraf Atölyesi
İleri Fotoğraf Atölyesi
Kurumsal Fotoğraf Atölyesi
Çocuk Fotoğraf Atölyesi
Uygulamalı Fotoğraf Atölyesi

İzmir Alsancak’ta ulaşımı kolay olan sanat merkezimiz size sadece bir telefon, bir dolmuş, bir otobüs, bir vapur, bir taksi belki de yürüyüş mesafesi kadar uzakta!

Bireysel derslerimizde, derslerin günleri ve saatleri size göre belirlenmektedir, sınıf derslerimizde ise açılacak sınıflar başvurular doğrultusunda belirlenmektedir ve ön kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

Aşağıda atölyemizde verilen tüm derslerin listesi bulunmaktadır, tüm ayrıntılar için telefonla ulaşıp bilgi alabilir ve merak ettiğiniz dersler için ücretsiz deneme derslerine kayıt yaptırarak ders hakkında kendiniz deneme yaparak fikir sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca eğer bu listede yer almayan bir hobiye sahipseniz sizin için yeni atölyeler oluşturmamız da mümkün! Tek yapmanız gereken sanat merkezimize gelip sormanız ve eğlenceye dahil olmanız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Bize Yazın