10 Ocak 2015

Sık Sorulan Sorular

Kurslarla ilgili merak edilen sorular

Bizi aramaya karar verdiğinizde aklınıza takılabilecek bazı sorular olacaktır, bunların bazıları aklınıza gelecek bazıları telefonu kapattıktan sonra ah keşke şunu da sorsaydım diyeceğiniz şeyler olacaktır. Bunlara sebebiyet vermemek için aklınıza gelebilecek soruları listeledik. Bu soruları ve cevaplarını okuyarak bilgi edinebilir aynı zamanda aklınıza takılan diğer sorular için de bizleri istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Sırasıyla çok sorulan sorulardan başlayalım.

Kurs fiyatları ne kadar?
Kurslar ne zaman gerçekleşiyor, hangi günler saat kaçta?
Kursa başlamak için daha önce bir bilgiye sahip olmaya gerek var mı?
Kursa başlamak için yaş sınırı var mı?
Kursunuzun yeri nerede?
Ben de öğrenebilir miyim, ya beceremezsem?
Kursa gelirken yanımda bir şey getirmem gerekiyor mu?
Kursa kayıt için ne gerekiyor?
Kurslara işim dolayısıyla arada katılamazsam ne olur?
Fiyatta indirim olur mu?
Ders süresini arttırsam işe yarar mı, süre yeterli mi?
Ders dışında da etüd yapabilir miyim?
Sosyal aktiviteleriniz oluyor mu?

Şimdi gelelim tek tek soruları cevaplamaya.

Kurs fiyatları ne kadardır?

Kurs fiyatlarımız almak istediğiniz kursa göre değişiklik göstermektedir, fakat kurs fiyatlarımıza bakıldığında bizim kalitemizde kurs veren yerler arasında en uygun fiyat politikasını uyguladığımızı görebilirsiniz, sanat herkesin hakkı ve herkesin yararlanabilmesi için fiyatlarımız gayet uygundur.

Kurslar ne zaman gerçekleşiyor, kurs saat ve tarihleri ne zaman?

Kurslarımız siz ne zaman isterseniz o zaman gerçekleşiyor, kurslarımızda özel ders almak isterseniz haftanın 7 günü sabah 09.00 ile akşam 23.00 arasında açık olan sanat merkezimizde sizin uygun saatinize göre ders ayarlanmaktadır.

Kursa başlamak için daha önce bir bilgiye sahip olmaya gerek var mı?

Tabi ki hayır, çünkü zaten bizim amacımız size bir şeyler öğretmek, öğrenmek istediğiniz bu hobiyi gerçekleştirmek için gerekli bilgiyi size vermek ve en ayrıntılı şekilde sizi donanımlı bir hale getirmek. Bu yüzden kursa başlamadan önce her hangi bir şey bilmesiniz de olur çünkü öğrenmeye geliyorsunuz.

Kursa başlamak için yaş sınırı var mı?

Kursa başlamak için bir üst sınır yoktur, 95 yaşında bile olsanız kursa başlamanız mümkündür fakat alt sınır olarak 4 yaş uygun görülmektedir, kursa katılacak olan ufak yaşta birey öncelikle ilgi testine tabi tutulur ve kursa uygun olup olmadığı konusunda öğretmen tarafından bilgi verilir.

Kursunuzun yeri nerede?

Kursumuzun yeri İzmir’in kalbinde, Alsancak’ta, Kıbrıs Şehitleri üzerinde! Kıbrıs Şehitlerine gelip de bizi farketmemeniz mümkün değil!

Ben de öğrenebilir miyim ya beceremezsem?

Öğrenememeniz mümkün değil! Garanti ediyoruz, neden mi? çünkü kurslara başlamadan önce ücretsiz bir deneme dersi yaparak size en uygun sanat dalını ve en uygun alanı beraber seçiyoruz, yetenek yapmak istediğiniz işin %30unu çalışmak ise %70ini kapsıyor, bu yüzden düzenli çalışabilirim diyen herkes kesinlikle başarılı olabiliyor!

Kursa gelirken yanımda bir şeyler getirmem gerekiyor mu?

Kursa gelirken yanınızda hiç bir şey getirmenize gerek yok, sanat merkezimiz ihtiyacınız olan her şeyi sizin için temin ediyor, gerekli tüm ekipmanları sanat merkezimiz sağlıyor, tek yapmanız gereken sanat merkezimize gelmez (:

Kurslara kayıt için ne gerekiyor?

Kurslara kayıt için her hangi ekstra bir belge gerekmiyor, kayıt için sadece gelip kayıt formumuzu doldurmanız ve aylık kurs ödemenizi yapmanız yeterli oluyor.

Kurslara işim dolayısıyla arada katılamazsam ne oluyor?

Derse katılamayacağınızı en az 2 gün önceden belirttiğiniz takdirde dersinizin telafisi yapılıyor ve böylelikle dersiniz yanmamış oluyor.

Fiyatta indirim oluyor mu?

Evet, fiyatlarda indirim oluyor, kampanyalar sayfamıza girip orada yararlanabileceğiniz indirimleri seçip onlardan yararlanmanız mümkün!

Ders süresini arttırsam işe yarar mı, süre yeterli mi?

Sizin için en verimli süreyi öğretmenlerimiz belirleyecektir, o yüzden buna öğretmeniniz sizi gördükten sonra karar verse çok daha sağlıklı olacaktır.

Ders dışında etüd yapabilir miyim?

Evet, ders dışında da sanat merkezimize gelerek etüd yapabilirsiniz. Sanat merkezimizde öğretmenlerimizin uygun olduğu zamanlar gelip sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz

Aktiviteleriniz neler?

Sanat merkezimizde bir çok aktivite gerçekleşmektedir, film geceleri, geziler, piknikler, turlar, oyun günleri, paintball, lasertag ve çok çeşitli aktivite düzenli olarak yapılmaktadır, siz de istediğiniz aktiviteye katılabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Bize Yazın